ul. Postępu 4, 05-080 Mościska 606 306 701 blask-cynk@blask-cynk.pl

Technologia

    Jesteś tutaj:
  • Home
  • Technologia

Skuteczny sposób na zabezpieczenie przed korozją

Elementy stalowe narażone są na rdzewienie. Postępująca korozja jest efektem między innymi działania szkodliwych czynników atmosferycznych.

Cynkowanie galwaniczne to rozwiązanie, dzięki któremu elementy stalowe zostaną zabezpieczone przed korozją. Dlatego metoda świetnie sprawdza się w przypadku wielu branż, między innymi przemysłu samochodowego, przemysłu budowlanego, przemysłu elektronicznego, przemysłu lotniczego.

Cynkowanie galwaniczne to proces wieloetapowy, którego podstawą jest dokładne odtłuszczenie wszelkich elementów – do tego celu wykorzystuje się ciecze alkaiczne o bardzo wysokim pH. Kolejny krok obejmuje trawienie elementów, dzięki czemu można pozbyć się istniejącej już rdzy. W następnym etapie odbywa się już właściwa galwanizacja oraz pasywacja – czyli proces dodatkowo zabezpieczający elementy pokryte cynkiem.

Nasza oferta obejmuje:

  • cynkowanie na zawieszkach – pozwalające na ocynkowanie średnich i dużych elementów stalowych,
  • cynkowanie bębnowe – przeznaczone do cynkowania niedużych elementów stalowych o zwartej budowie, np. wkrętów, podkładek, śrub.

Dlaczego warto wykonać cynkowanie galwaniczne?

Cynkowanie galwaniczne to metoda, dzięki której można uzyskać gładką i cienką powłokę cynkową. Pozbawiona nadlewów i zgrubień, jest jednolita i daje dużo lepszy efekt pod względem estetycznym. Cienka warstwa cynku minimalnie wpływa na rozmiary detali, co pozwala na dalsze formowanie metali. Ponadto szerokie zastosowanie sprawia, że cynkowaniu galwanicznemu można poddać właściwie każdy element stalowy.

Nasza galwanizernia oferuje profesjonalne cynkowanie galwaniczne, które pozwoli uchronić elementy stalowe przed korozją. Wysoka precyzja oraz dbałość o najmniejszy szczegół sprawia, że pokrycie powłoką cynkową jest niezwykle dokładne.

Rdza na elementach stalowych to już przeszłość, dzięki cynkowaniu galwanicznemu.
Już teraz skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty i podjąć współpracę.

 

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!